KARİM APARTMENTS

Karim Apartments;

Şehir manzarası ve huzuru, ev konforu ile müşterilerine sunuyor. İster iş, ister eğlence veya turistik amaçlı gelin; dinlenmeniz için doğru adreste olmanın memnuniyetini yaşayacaksınız. Şehrin merkezinde, oda çeşitliliği ile konforlu bir konaklama sağlayan Karim apartments, tüm odalarında bulunan balkonu ve genel kullanıma açık bahçesi ile manzara ve huzuru bir arada sunmaktadır.

Oda Çeşitliliği

2+1, dubleks daireler arasından yapacağınız seçim ile keyifli zamanlar geçirirken, Bursa’nın ender güzelliklerini keşfetme imkanı yakalayın.

Hizmetlerimiz

Odalarımız yatak, tv gibi geleneksel otel içeriklerine ek olarak tüm günlük ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır. Karim Apartments’ta yemeğinizi havalandırma sistemi bulunan mutfağınızda hazırlayıp, mutfak masanızda manzara eşliğinde yiyebilirsiniz. Çayınızı demleyip gün batımında keyifle yudumlayabilir, çektiğiniz fotoğrafları wireless hizmetimizi kullanarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Televizyon koltuğunuzda rahatça uzanıp, uydu özelliği bulunan LCD televizyonunuzdan gündemi takip edebilirsiniz. Çamaşır makinesi de tüm müşterilerimizin kullanımına açıktır.

Ulaşım

Bursa‘nın en turistik beldelerinden biri olan Çekirge’de bulunan Karim Apartmens’tan şehrin dört bir yanına ulaşım imkanı bulunmaktadır.